7 Şubat 2014 Cuma

Bugün biz evdeydik..

Bu blog sahibesi bugün izinliydi...
Bünye alışkın değil böyle hafta içi izin kullanmaya :) planlar havada uçuştu ne yapacağımızı şaşırıp, vaktimizin çoğunu evde geçirdik oğluşla...

O ödevlerini yaparken ben, geçen hafta aldığım; ama poşetini bile açmadığım evim dergisini inceledim.
Bu dergiyi hemen hemen her ay alıyorum bilenler bilir.. Hem hesaplı,  hem renkli, okunası sayfalar, uygulanabilir fikirler beni cezbediyor. 

Bir bardak kahve eşliğinde yarım saatte bitti kendisi ... Şubat ayını biraz zayıf buldum itiraf edeyim.Yine de keyif aldım tabii.
Derslerini bitirip yanıma gelen bücür, Bilim Çocuk dergisinden çıkan küçük tatil kitapçığını inceledi,resimlerini yaptı kes yapıştır bölümünü merakla bitirdi... Elimde kitap varsa yanıma kitapla,dergi varsa kendi dergisiyle gelip milyon tane soru sormasını sever oldum.

Bugün hava çok güzeldi malum,öğleden sonra  biraz yürüyüş yapıp,kırtasiye ,market vs... alışverişlerinden sonra eve döndük.Birer bardak çay içip,ısındık..Tv deki yemek programlarından birini izledik birlikte. Sonra ben yumak sepetime daldım oda kendi oyuncaklarına.. Birlikte sakin huzurlu bir gün geçirdik, ve bugüne şükrettik.

Sevgiler
nehircce

8 yorum:

pelinpembesi dedi ki...

evde keyif gibisi yok :)

Syhn dedi ki...

ohh felekten bir günün nehircesi :)

Deniz dedi ki...

mis :)

bircanın renkli dünyası dedi ki...

ev gibisi yok vallahı ne keyıflı anlar yasanmıs oyle banada beklerım sevgıler *-*

annesiningülü dedi ki...

harika ♥

Emel Sevren Pınar dedi ki...

tamamen tesadüf buradayım:) nasıl girdim, nerden girdim bilmiyorum ama çok beğendim. Bir de evim dergisi ile ilgili bölüme denk geldim:) Bende severim her ay alırım. Şubat ayı konusunda seninle hemfikirim:)
Mis gibi evde olmak değil mi? Hiç çıkasım yok benimde, burnumu bile uzatasım yok. evimde evim illaki.
Sevgiler

nehircce dedi ki...

Buket ; merhaba yorum için tşk.ederim kesinlikle ev gibisi yok :)

Seyhanım; evet ne güzel demişsin :))

Deniz; evet çok güzel bir gündü sakin huzurlu. Alışveriş merkezlerindeki o gürültü-dense evde baş başa kalmak çok daha keyifliydi.

The bircan; teşekkür ederim tabii gelirim :)


Baharım;sizde harikasınız efendim :)))


Emel Sevren Pınar; ne çok sevindim böyle bir tesadüfe :) hoşgeldiniz ben de sizin blogunuza ugradım ve çok beğendim :) yine beklerim. İnsanın gerçekten evi gibisi yok .sevgiyleee

bademlebuduk dedi ki...

evde ailecek keyifli bir gün olmuş...