8 Şubat 2013 Cuma

Başlık bulamadım.


Merhaba a dostlar,

Yazamadım günlerdir bu yarı yıl tatili oldukça yoğun geçti.Uzaklardan misafirlerim vardı.Epey bir kalabalıktık.Bugün uğurlayacağım kendilerini... Biraz evimi toparlayıp kendime gelebilirsem eskisi gibi (tamam çok sık yazamıyorum  :) ama ) yazmaya devam edeceğim.

Bizim bücürün karnesi maşallah,gayet iyi artık okuyabiliyor ,yazabiliyor.Zaman zaman yolda yürürken,arabayla giderken neresi olduğu  önemli değil,bir reklam panosu bir yazı görsün durunnn ben bunu okuyacağım diyor duruyoruz  :))) çok hoşumuza gidiyor bizimde, anne baba olarak. Ne keyifliymiş bu durum, ilk kez yürüdüğü anı hatırlayınca aynı sevinci yaşıyorum grur duyuyorum her anne gibi ben de oğlumla...Şuan  Nermin Yıldırım ın blog arkadaşlarımdan aldığım tavsiye üzerine :) Unutma Beni Apartmanı nı okuyorum.

Henüz o can alıcı kısma ulaşamadım ama sabırla bekliyorum ..Ağır ağır ilerliyorum..Malum evin telaşı işin yoğunluğu derken ... 

Bir de ofisimiz taşınıyor 10 güne kadar, tüm telaşlar üst üste ama yeni yerin enerjisinin bana iyi geleceğini düşünüyorum. Dilerim her şey daha güzel olur.İyi geçsin hafta sonunuz :)) 
sevgiler 
nehircce