8 Şubat 2013 Cuma

Başlık bulamadım.


Merhaba a dostlar,

Yazamadım günlerdir bu yarı yıl tatili oldukça yoğun geçti.Uzaklardan misafirlerim vardı.Epey bir kalabalıktık.Bugün uğurlayacağım kendilerini... Biraz evimi toparlayıp kendime gelebilirsem eskisi gibi (tamam çok sık yazamıyorum  :) ama ) yazmaya devam edeceğim.

Bizim bücürün karnesi maşallah,gayet iyi artık okuyabiliyor ,yazabiliyor.Zaman zaman yolda yürürken,arabayla giderken neresi olduğu  önemli değil,bir reklam panosu bir yazı görsün durunnn ben bunu okuyacağım diyor duruyoruz  :))) çok hoşumuza gidiyor bizimde, anne baba olarak. Ne keyifliymiş bu durum, ilk kez yürüdüğü anı hatırlayınca aynı sevinci yaşıyorum grur duyuyorum her anne gibi ben de oğlumla...Şuan  Nermin Yıldırım ın blog arkadaşlarımdan aldığım tavsiye üzerine :) Unutma Beni Apartmanı nı okuyorum.

Henüz o can alıcı kısma ulaşamadım ama sabırla bekliyorum ..Ağır ağır ilerliyorum..Malum evin telaşı işin yoğunluğu derken ... 

Bir de ofisimiz taşınıyor 10 güne kadar, tüm telaşlar üst üste ama yeni yerin enerjisinin bana iyi geleceğini düşünüyorum. Dilerim her şey daha güzel olur.İyi geçsin hafta sonunuz :)) 
sevgiler 
nehircce

5 yorum:

lila dedi ki...

Sizin ki de Telasli günler apartmanı olmuş sanki. Umarım en kısa sürede sakın,huzurlu ve yerleşik halinize donersiniz. Oğlunuzun okumaya başlamasına çok sevindim. Mutlu haftasonları.

nohut oda dedi ki...

öncelikle yorum butonunu zor buldum seffaf yapmışsın :)) kaldırdın sandım son anda farkettım.
cocukların okumaya baslaması da gerckten baska bır heyecanmıs bızde yasadık bu yıl çok şükür..

Syhn dedi ki...

okumayı yeni söken çocuklara bayılıyorummm!!
onlar habire bir eşyleri çözmeye başlasın isityorum sabırla dinliyorum.
yorum kısmını bulmak hep böyle zormuydu ? :D

nehircce dedi ki...

Lilacım; Aynen öyle :)) Cumartesi evi temizleyip pazar günü de dinlenmeye çalıştım :) şimdi daha iyiyim.Teşekkür ederim :))


Nokut Odacım; teşekkür ederim uyarın için bir teknik problem yaşadım sanırım :)) şimdi düzelmiş olmalı.

Seyhancım;biraz bize gelsen azıcık ilgilensen oğlumla :) ne iyi olur :))) yorum sorununu çözdüm sanırım .teşekkür ederim.

öykü dedi ki...

Guzellıkler
sevgıler dılıyorum bu guzel sabahtan