5 Ekim 2011 Çarşamba

buluşma..


Geçtiğimiz hafta sonu,yıllardır görüşmediğim bir görüp bir kaybettiğim çocukluk arkadaşıma gidip biraz hasret giderdim..Yeni evini yeni hayatını görüp sevindim.Yanımda oğlumu da götürdüm, o da tanışsın o ana tanıklık etsin diye...Dile kolay tam 24 senelik bir bağ..İyi geldi ruhumuza hepimizin..


Ona gitmeden uğradığım süper marketin(Tepe Nautilus-Carrefour) raflarında bu iki kitabı fark ettim. Genelde böyle büyük marketlerden  oğluma çocuk kitapları alırdım...Bu sefer elime aldığım bu iki kitabı geri bırakamadım..Kitap arkalarını okumaya dalmış olan ben yanımdan sessizce ayrılan oğlumu,eşimi ve kardeşimi fark-etmemişim.Sonra bir panik halinde, bulduk birbirimizi ben elimde bu iki kitapla sırıtır vaziyette...


***
Ölü Ruhlar;İran da yaşayan bir ailenin buruk hikayesini anlatıyor-muş(henüz okunmadı)


Babam ve Ben;Babasının geçmişini araştıran bir oğlun sıcacık ve içten hikayesi -imiş(henüz okunmadı)


Bu iki kitap tanesi 5 TL olmak üzere satışta ...


Aynı yayın evinin daha önce çok satanlar listesinde yer almış bir çok kitabı indirimde şuan da, ilgilenenlere duyurulur.


Sevgiler
nehircce

4 yorum:

Tibetin annesi dedi ki...

Kitapları alıyorum, alıyorum... okumaya fırsat bulamıyorum :(

Zeynep'in Evi dedi ki...

ikisinin de yorumunu istiyoruzz:)

Meyra dedi ki...

daha geçenki tavsiyen üzerine "iki cami arasındaki aşk"'ı okuyorum canım sanırım bugün bitecek.sonrası malum düzenlediğim aldığım kitaplarımı sırayla eritmeyi düşünüyorum:)) eski dostlar ilaç gibidir iyi bilirim tuttunmu bırakmamak lazım...

nehircce dedi ki...

Sibelcim;inşallah bu kış bolca vaktin olur çocukla çok zor biliyorum benimde bir sürü okunmamış kitabım var ama kendimi durduramıyorum :))

Meyracım;Merak ettim bak şimdi umarım güzel gidiyordur ben henüz Gelibolu yu bitiremedim :(

Zeynepcim ;inş.canım elimdeki bitsin..Paylaşacağım tabii..sevgiler.