7 Temmuz 2009 Salı

11.yorum


Büyük bir heyecanla beklediğim yorum finaline, ulaştık haftabaşı itibariyle :)) Nilaycım sanırım yarın adresine kargolayacağım.Eğer bir aksilik olursa mail adresimden haberleşiriz.
Senin de dediğin gibi tişört bahane,bu sadece bir adım güzel paylaşımlara,dostluklara ilk adım.
Beni okuduğun takip ettiğin için tekrar teşekkürler..Sevgiyle iyi günlerde giy :)
....
Bu arada nedense bugün kaçıp gitmek uzaklaşmak istiyorum İstanbul dan.Yanımda kimse olmasın azcık da olsa tek kalayım,düşüneyim sakin sakin bir kaç gün geçireyim istiyorum..
Benim kafam, yorulunca taşımaz beni;yürütmez,düşündürmez,panikleştirir,sakarlaştırır ben bunların hepsinden kurtulmak istiyorum..Tatile çıkmama du bakayım :) hımmmmm tam bir ay 3 gün var çok da uzunmuş offff. Yazlık evimiz o zamana tam bitmiş olacak inşallah keyifle geçen 1 hafta olur..
Zaman bana,bize neler gösterecek bilmiyorum ama 3-5 sene sonrasını çok merak ediyorum.
Sevgilerr ..

4 yorum:

fikir işçisi dedi ki...

11. yorumcuya ulaşmana çok sevindim.ben nedense 3-5 sene sonramı artık merak etmiyorum iş hayatından bi şekilde çekildikten sonra sanki hayattan da çekildim, aslında böyle değil ama beklentilerim o kadar azaldıki hayattan ne bilim işte sıkıldım galiba yaşamaktan neyse sen bana bakma bugün biraz stersliyim etrafıma negatif elektrik mi dağıtıyorum ne :)

nehircce dedi ki...

Canımm,sanırım monotonlaşıyor bazı şeyler yavaş yavaş :( ama sen üretken birisin evde olmanında güzel yanları var çocuğunu kendin büyütüyorsun ne mutlu sana yarına daha da iyi olman dileğiyle.sevgilerr

MAVİANNE dedi ki...

iyi tatiller diliyorum sana
bomba gibi dönmeni bekliyorum
sevgiler

nehircce dedi ki...

Sağol maviannecim, inşallahhh sevgiler