8 Mayıs 2009 Cuma

İçimden geldiği gibi ...

Yazsam iyi olacak galiba,

yoksa rahatlayamayacağım.Kimsenin okuyup okumaması umurumda değil.Yorum vsss.. gelmiş mi diyede bakmıycam, bu yazıdan sonra.Kendimi inanılmaz kötü ve yalnız hissediyorum bugun.Birde üstüne başım ağrıyor.

Yukarıda ki kız kadar küçüğüm bugun,onun kadar dertli,çaresiz ve yalnız...

Sebep aramak da istemiyorum.Nasılsa suçlu benindir.Hep böyle oldu zaten.
Hayata doğuştan 1-0 yenik başlarsanız genelde sonrasında eklenenlerde pek etkilemiyor galiba insanı. Ya niye ben biraz umursuz,daha katı güçlü olamıyorum ki .. Hep anlayışlı,sabırlı ben mi olmalıyım.Herşeyi iyi yapmaya çalışırken bir yerde tıkandığımda niye eksik oluyorum baştan sona...Ben herşeye herkese yetemiyorum...

Ben artık insanları anlamaya çalışmak değil, anlaşılmak istiyorum..

Sevalcim yaz dedin yazdım:))

5 yorum:

Seval dedi ki...

Yazmak lazım, dökmek lazım, anlaşılana kadar da bıkmadan, usanmadan anlatmaya çalışmak lazım... Bazen insanın gücü tükeniyor, o zaman biraz kendini saklamak lazım belki... Dinlemek lazım kendi kendini... O sıra anlamayanı da kendi haline bırakmak iyi olabilir, çünkü bir gün o da anlar... Herkes bir gün anlar canım, merak etme sen...

Anonim dedi ki...

sen anlat,dinleniyorsun...
büyük bir ihtimalle de anlaşılıyorsundur, yanlızca biraz geç zamanlardadır muhtemelen!!!
sevgilerle!!!

nehircce dedi ki...

Sevalcim ve Simgecim ikinize de çok teşekkür ederim,okur okumaz birer umut doğdu içime bi aydınlık hissettim.Teşekkür ederim.Sevgiler :))

İçimden Geldiği Gibi dedi ki...

haklısın bazen anlatınca rahatlıyor insan...

nehircce dedi ki...

İçimden geldiği gibi , ben bloğumu bu yüzden çok seviyorum işte hep dinliyo beni:) ara sıra senin gibi diğer arkadaşlarımdan da ses veriyor bana seviniyorum sağol yorumun için :)